RK73B1FRTTBL153G
MFR.Part #
RK73B1FRTTBL153G
JLCPCB Part #
C2582383
Description
-55℃~+125℃ 15kΩ 20V 30mW Thick Film Resistor ±2% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS