RM25F56R2CT
MFR.Part #
RM25F56R2CT
JLCPCB Part #
C4056613
Description
-55℃~+155℃ 1W 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS