SLR1TTE1R5J
MFR.Part #
SLR1TTE1R5J
JLCPCB Part #
C7011456
Description
-55℃~+180℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS