SLR1TTE1823F
MFR.Part #
SLR1TTE1823F
JLCPCB Part #
C4249400
Description
-55℃~+180℃ 182kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS