SLR1TTE17R8F
MFR.Part #
SLR1TTE17R8F
JLCPCB Part #
C4331924
Description
-55℃~+180℃ 17.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS