SLR1TTE1271D
MFR.Part #
SLR1TTE1271D
JLCPCB Part #
C4223252
Description
-55℃~+180℃ 1.27kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS