SLR1TTE1201D
MFR.Part #
SLR1TTE1201D
JLCPCB Part #
C3956074
Description
-55℃~+180℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS