SG73S2ETTD4643D
MFR.Part #
SG73S2ETTD4643D
JLCPCB Part #
C4132919
Description
-55℃~+155℃ 464kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS