SG73S2ETTD4122F
MFR.Part #
SG73S2ETTD4122F
JLCPCB Part #
C4178460
Description
-55℃~+155℃ 41.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS