SG73S2ETTD3R01F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ETTD3R01F
JLCPCB Part #
C3967809
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 3.01Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS