SG73S2ETTD2492F
MFR.Part #
SG73S2ETTD2492F
JLCPCB Part #
C4227538
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS