SG73S2ETTD2262D
MFR.Part #
SG73S2ETTD2262D
JLCPCB Part #
C3914980
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS