SG73S2ETTD1801D
MFR.Part #
SG73S2ETTD1801D
JLCPCB Part #
C4329579
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS