SG73S2ERTTD1371D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1371D
JLCPCB Part #
C7079892
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS