SG73S2E1RTTD60R4F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD60R4F
JLCPCB Part #
C7079793
Description
-55℃~+155℃ 1W 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS