SG73S2BTTD9R10F
MFR.Part #
SG73S2BTTD9R10F
JLCPCB Part #
C3934624
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS