SG73S2BTTD914J
MFR.Part #
SG73S2BTTD914J
JLCPCB Part #
C3920007
Description
-55℃~+155℃ 333mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS