SG73S2BTTD7502F
MFR.Part #
SG73S2BTTD7502F
JLCPCB Part #
C4027293
Description
-55℃~+155℃ 333mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS