SG73S2BTTD61R9F
MFR.Part #
SG73S2BTTD61R9F
JLCPCB Part #
C3913634
Description
-55℃~+155℃ 333mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS