SG73S2BTTD4323F
MFR.Part #
SG73S2BTTD4323F
JLCPCB Part #
C4029106
Description
-55℃~+155℃ 333mW 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS