SG73S2BTTD3R3G
MFR.Part #
SG73S2BTTD3R3G
JLCPCB Part #
C4083517
Description
-55℃~+155℃ 3.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS