SG73S2BTTD3571D
MFR.Part #
SG73S2BTTD3571D
JLCPCB Part #
C3990931
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS