SG73S2BTTD304J
MFR.Part #
SG73S2BTTD304J
JLCPCB Part #
C4162112
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS