SG73S2BTTD2802F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2802F
JLCPCB Part #
C4277426
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS