SG73S2BTTD2672F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2672F
JLCPCB Part #
C3938181
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS