SG73S2BTTD2550F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2550F
JLCPCB Part #
C4230805
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS