SG73S2BTTD2431F
MFR.Part #
SG73S2BTTD2431F
JLCPCB Part #
C4336891
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS