SG73S2BTTD11R8F
MFR.Part #
SG73S2BTTD11R8F
JLCPCB Part #
C4111181
Description
-55℃~+155℃ 11.8Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS