SG73S2BRTTD910J
MFR.Part #
SG73S2BRTTD910J
JLCPCB Part #
C7313069
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS