SG73S2ATTD825G
MFR.Part #
SG73S2ATTD825G
JLCPCB Part #
C4007044
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS