SG73S2ATTD7500D
MFR.Part #
SG73S2ATTD7500D
JLCPCB Part #
C4266536
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS