SG73S2ATTD5621F
MFR.Part #
SG73S2ATTD5621F
JLCPCB Part #
C3946503
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS