SG73S2ATTD433G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD433G
JLCPCB Part #
C3913305
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS