SG73S2ATTD4020D
MFR.Part #
SG73S2ATTD4020D
JLCPCB Part #
C4108041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS