SG73S2ATTD39R2F
MFR.Part #
SG73S2ATTD39R2F
JLCPCB Part #
C4242558
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS