SG73S2ATTD3922D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ATTD3922D
JLCPCB Part #
C3979103
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS