SG73S2ATTD3571D
MFR.Part #
SG73S2ATTD3571D
JLCPCB Part #
C4109571
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS