SG73S2ATTD2873F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2873F
JLCPCB Part #
C4169436
Description
-55℃~+155℃ 250mW 287kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS