SG73S2ATTD2802D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2802D
JLCPCB Part #
C4017234
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS