SG73S2ATTD2551D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2551D
JLCPCB Part #
C4085839
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS