SG73S2ATTD2491F
MFR.Part #
SG73S2ATTD2491F
JLCPCB Part #
C4223824
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS