SG73S2ATTD2322D
MFR.Part #
SG73S2ATTD2322D
JLCPCB Part #
C3977417
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS