SG73S2ATTD223G
MFR.Part #
SG73S2ATTD223G
JLCPCB Part #
C4110860
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS