SG73S2ATTD183G
MFR.Part #
SG73S2ATTD183G
JLCPCB Part #
C4031845
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS