SG73S2ATTD1602F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1602F
JLCPCB Part #
C4203264
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS