SG73S2ATTD1431D
MFR.Part #
SG73S2ATTD1431D
JLCPCB Part #
C4099369
Description
-55℃~+155℃ 1.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS