SG73S2ATTD1400F
MFR.Part #
SG73S2ATTD1400F
JLCPCB Part #
C4158621
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS