SG73S2ARTTD133J
MFR.Part #
SG73S2ARTTD133J
JLCPCB Part #
C7312222
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS