SG73S1JRTTD3921D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD3921D
JLCPCB Part #
C7080086
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS