SG73S1ETTP8R87F
MFR.Part #
SG73S1ETTP8R87F
JLCPCB Part #
C3993135
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.87Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS